Konkursy

 

 

 

2018/2019

 

Buskie eliminacje powiatowe 42. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" -  Lena Wawrzyk – III miejsce w kategorii szkół podstawowych

Czytaj więcej: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/busko-ma-nowych-mlodych-mistrzow-wiedzy-pozarniczej-zdjecia/ar/c1-14026737

 

 

Gminny Konkurs Literacki – „Bądź patriotą” – Aleksandra Mącznik – I miejsce

Bartosz Piasecki – II miejsce

·                  

VIII Gminny Konkurs Recytatorski  - Aleksandra Mącznik – I miejsce w kategorii klas IV – VIII.

Ewelina Szydłowska – II miejsce w kategorii klas 0 – III.

·                  

Konkurs ogłoszony przez Centrum Bajki w Pacanowie i Urząd Marszałkowski w Kielcach – uczestnictwo klas I-III w tzw. Mikołajkach Marszałkowych

·                  

Ogólnopolski konkurs „Szkolne Przygody Słodziaków” – wyróżnienie dla klasy I.

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

·       Konkurs plastyczny – „Czad i ogień – obudź czujność” – udział: Aleksandra Mącznik, Julia Curyło, Piotr Mącznik, Piotr Róg, Karol Tomal; Piotr Róg – pierwsze miejsce

 

·       Konkurs literacki na fraszkę o szkole – „Skrzydłem wiatru pisane” – udział: Karol Tomal

 

·       „Śladami Sienkiewicza” – konkurs literacki – udział: Aleksandra Mącznik

                -  konkurs plastyczny – udział             i pierwsze miejsce   exaequo: Aleksandra Mącznik, Julia Curyło

                - konkurs recytatorski – udział                 i wyróżnienie: Aleksandra Mącznik, Julia Curyło

 

·       Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – udział: Aleksandra Mącznik, Julia Curyło, Karol Tomal, Dawid Potoczny.

 

·       Konkurs pożarniczy – udział: Aleksandra Mącznik, Piotr Trybała, Wiktor Chećko.

 

·       I Gminny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas IV – VI– udział: Julia Curyło, Piotr Mącznik, Dawid Potoczny.

 

 

·       Konkurs piosenki angielskiej –  udział: klasa I: III miejsce w grupie klas 0 –I.

 

 

·       Konkurs „Mój pierwszy mail” – udział: klasa V.

 

KONKURSY  PLASTYCZNE  i  LITERACKIE
2013/2014

 

 

1.     „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”.

 

2.     „Nie baw się zuchu koło maszyny w ruchu”.

 

3.     „Ziemia jest piękna, dbaj o nią”.

(Mateusz Skowron, Anna Nowak, Agnieszka Saltarska, Dawid Skorupa, Aleksandra Kowalczyk)

 

4.     Konkurs wiedzy o Ponidziu.

 

5.     Konkurs literacki: „Skrzydłem wiatru pisane”.

 

6.     Konkurs recytatorski. (Michał Gaj, Aleksandra Mącznik).

 

 

 

 

 

KONKURSY Z JĘZYKOWE
2013/2014

(język angielski)

 

 

1.     Międzyszkolny konkurs piosenki anglojęzycznej.

- I miejsce – Michał Gaj, w kategorii klas IV-VI

- II miejsce – Julia Curyło, w kategorii klas 0- III

 

2. Wewnątrzszkolny konkurs z języka angielskiego – słownictwo z zakresu „SPORT”:

- I miejsce – Weronika Mącznik, Patryk Gruchała

- II miejsce – Mateusz Skowron

- III miejsce – Michał Gaj

 

 

 

Uczestnictwo w gminnym konkursie na stroik wielkanocny – wyróżnienie dla szkoły.